O nás

Bezobalový obchůdek VĚDOMÍ
Bezobalový obchůdek VĚDOMÍ

Protože mi naše planeta není lhostejná, rozhodl jsem se otevřít bezobalový obchůdek, jako připojenou prodejnu k VEGE BISTRU Vegoš v Uherském Hradišti. Do bezobalového obchůdku objednávám suroviny ve velkoobjemových baleních o hmotnosti 5kg až 25kg kdy suroviny dále neprocházejí přes balící linku ale jdou přímo k vám prostřednictvím našeho bezobalového obchůdku, takto můžeme společně ušetřit mnoho zbytečného odpadu. V obchůdku najdete obiloviny, luštěniny, mouky, těstoviny, zeleninu, ovoce, ořechy, semínka, bio potraviny, regionální potraviny, oleje, atd…

VEGE BISTRO Vegoš
VEGE BISTRO Vegoš Zobrazit web

Chybějící nabídku vegetariánských a veganských jídel v Uherském Hradišti, jsme se rozhodli obohatit otevřením samoobslužného VEGE BISTRA Vegoš - v bistru najdete také Bezobalový obchůdek. Na své si u nás přijdou nejen vegetariáni, vegani, vitariáni ale i konvenčně se stravující lidé, snažící se jíst zdravě.

Jídla se pro vás budeme snažit připravovat z co možná nejkvalitnějších potravin, které nabízíme také ve zmíněném bezobalovém obchůdku. Předem se ale omlouváme, že ne vždy je v našich silách připravovat všechna jídla z biopotravin. Tímto děkujeme za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu. Hlavně doufáme, že se Vám u nás bude líbit a bude Vám i chutnat, nakonec proto to děláme :) Přejeme všem hezký den :)

Copyright © 2015 - 2017 Obchůdek Vědomí | Webdesign Adam Strojil | W3layouts